Ogłoszenia – Praca Opiekun

Łódzki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Opiekun Domowy w Łodzi, Głównie i Ozorkowie.

Zakres obowiązków na stanowisku to:

  • pomoc w codziennych czynnościach życiowych takich jak sporządzanie posiłków, robienie zakupów,
  • sprzątanie,
  • higiena,
  • umawianie wizyt u lekarza,
  • załatwianie spraw bieżących i urzędowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • wysokiej kultury osobistej,
  • zrozumienia potrzeb i sytuacji życiowej podopiecznych,
  • dobrej kondycji zarówno fizycznej jak i psychicznej,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie w stabilnej i przyjaznej organizacji jaką jest Polski Czerwony Krzyż.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Punktem Opieki PCK pod nr tel. 42 636 01 66 wew. 14, 19 lub 23, zapraszamy również do Biura PCK w Łodzi przy ul. Wysokiej 44, pok. 0.3 (parter). Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.30.