Włączmy się do wspólnego działania – razem przeciw AIDS edycja 2022

Łódzki Oddział Okręgowy PCK ma zaszczyt zaprosić do udziału w 8. edycji wojewódzkiego konkursu dotyczącego tematyki HIV/AIDS oraz innych chorób przenoszonych drogą płciową pod nazwą Włączmy się do wspólnego działania - razem przeciw AIDS

Konkurs w każdym roku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i nauczycieli, w ubiegłej edycji w etapie szkolnym w całym województwie wzięło udział łącznie 3000 uczniów. Pozytywny odbiór naszego przedsięwzięcia spotyka się również z uznaniem władz naszego województwa, dzięki czemu co roku patronat  honorowy nad konkursem obejmują: Wojewoda Łódzki, Marszałek Województwa Łódzkiego. Wydarzenie współfinansowane jest ze środków pochodzących z Województwa Łódzkiego (w ramach realizacji zadania publicznego w zakresie ochrony i promocji zdrowia).

Konkurs odbędzie się w dwóch etapach: szkolnym oraz wojewódzkim, skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (klasa 7 i 8) oraz szkół średnich. Szczegółowy regulamin, wraz ze wszystkimi potrzebnymi dokumentami został przesłany w załączniku.

Etap wojewódzki i zarazem podsumowanie konkursu wraz z wręczeniem nagród rzeczowych, statuetek i dyplomów odbędzie się w Łodzi, w dniu 1 grudnia 2022 roku – w okolicach Światowego Dnia HIV/AIDS.

Zgłoszenia do konkursu odbywają się za pośrednictwem formularza: https://forms.gle/s6AAnidkbZ8C8sq16

W przypadku wszelkich pytań dotyczących konkursu proszę kontaktować się z Eweliną Kałuzińską pod numer telefonu 42 636 12 84 lub e-mail lodz.programowy@pck.pl.